| hii a întrebat:

Ajutorrr nimeni nubam intelege am 14 ani si din cea mai populara fata am ajuns sa nu mai am prieteni...plang fara motiv ma simt vinovată pentru orice nu mai pot sa invat si parintii imi spun mereu sa sunt o negativista si ca nu o sa ajung nimic in viata

Răspuns Câştigător
| leapșa a răspuns:

Populara, hm... Obisnuiai sa fii fitoasa?
Daca da, cam s-a intors roata. Dar lasa, nu fi trista, perioada asta te va maturiza si te va ajuta sa vezi lumea cu alti ochi.

| hii explică (pentru leapșa):

Nu sunt genul de fata fitoasa sunt o fata obisnuita nu am o familie bogata sau asa ceva si nici nu am crescut in puf

| leapșa a răspuns (pentru hii):

Linisteste-te. Nu ramane nimeni suparat/a pe tine pentru totdeauna.
Dupa bine vine rau si dupa rau vine bine.
Doar tine minte greselile pe care le-ai facut ca sa nu le repeti si a II-a oara.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai facut tu ceva din moment ce nu mai ai prieteni.

| hii explică (pentru anonim_4396):

Dar asa... sa ii pierd pe TOTI in 3 zile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru hii):

Numai tu stii de ce s-a intamplat asta.La 14 ani oricum azi te certi cu x si maine sunteti bff.Lasa,daca ai fost "populara", probabil vei fi iar.

| missfatadelatara a răspuns:

Impresia ta.

Cum ai ajuns fără prieteni totuși?
Nu erau prieteni adevărați.

| hii explică (pentru missfatadelatara):

Se pare ca nu...