| Stefiii_7313 a întrebat:

Ajutorrrcrying. nu stiu ce sa mai fac. Mie imi place de un baiat Andy. Dar lui ii plk de prietena mea cea mai bunacrying. Si mai este un baiat Madalin de care nu„mi place dar lui ii place de minecrying. Eu nu vreau sa„i ranesc sentimenetel lui„ Madalin dar eu Il iubesc pe Andyyyy.Si el ma ignora total.sad. Fundaaacrying

Răspuns Câştigător
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pai incearca sai impaci pe amandoi:Fii cu Madalin si cand face vreo prostie te desparti de el si poate daca esti cu el si cu prietena ta cea mai buna spune-i sa fie cu Andy si iesit la o intalnire si poate asea te va observa si ii spui prietenei tale ca atunci cand te desparti de Madalin sa se desparta si ea de Andy si poate asea veti fi impreuna:Xbig grinkissSper ca te-am ajutat:XFundalove struck?