| Galiutza a întrebat:

deci este un baiat simpatik, ii place de mine, el e un prieten a unui baiat pe care il iubesc enorm, ma condus acasa si din intimplare m-a sarutat, si stateam ieri eu, el, baiatul pe care il iubesc si o verisoara de-a mea noaptea si el m-a sarutat si a vazut si acel baiat. el are prietena si daca ma saruta inseamna ca o inseala, nu stiu cum sai expplik, sau ce sa-i zic, nu vreau sai ranesc sentimentele sau ceva de genu, e un baiat foarte bun si cuminte si ma stimeaza, dar nu pot sa fiu sau sa mai ies cu el! va rog un sfat sad

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Incearca sa il refuzi, gandeste-te ca daca faci asta ranesti sentimentele altei persoane. Abtinete, nu este asa de greu, pentru fiecare fata este facut un baiat anume, mai poti rabda putin.

1 răspuns:
| IloveME a răspuns:

Nu inteleg d cine vb de baiatul care te place sau d cel p care-l iubesti? thinking
indiferent care ar fi, daca are prietena parerea mea este ca gaseste in tine un treaca timpul! daca ar avea ceva sentimente pentru tine si-ar lasa prietena si ar fi doar cu tine!