| Saya555 a întrebat:

AJUTORRRR! Vreau sa ma despart de prietenul meu... dar nu stiu cum fiind ca nu vreau sa-l ranesc si pe deasupra o sa planga si nu vreau sa se ajunga la asta.sad. CE SA FACCCC! FUNDAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Dai doua bucati si isi revine. E baiat?
Zii sa te lase in pace.
s-au spune-i ca mama ta a aflat ca ai prieten si e suparata ca iai ascuns...sau ca fostul tau iubit te inebuneste sa fii cu el si tu nu stii ca el [abaiatu despre care minti] e din oradea.si pana la urma zici ca vreii sa fii cu ala.si ca sa nu te bata la cap sa va impacati ca ai prietenlaughing Funda?love struck

2 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

BDG mai taci nimeni nu vrea sa aiba un prieten care plange si cu care nu se simte bine. da?

| Jony123 a răspuns:

Pai care e motivul... Inseamna ca tine la tine daca va plinge, ar trebui sa inveti sa apreciezi persoanele care tin cu adevarat la tine!