| NuConteazaNumeleee a întrebat:

[AJUTORRRRRRR] Buna...am facut o comanda la o geanta de pe net care ar trebui sa vina cu curierul rapid maine...insa eu nu mai vreau geanta. Ce ar trebui sa fac? Am dat un mail in care am spus ca vreau sa anulez comanda insa nu mi'au raspuns. Pot pati ceva daca nu raspund la usa si la telefon cand vine comanda? P. S FUNDA!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai platit comanda prin cont bancar si cand vine curierul, nu ii deschizi usa, produsul va ajunge inapoi la firma care a livrat pachetul. Si vei fi contactata prin email pentru a primi banii inapoi, Trebuia sa suni prin telefon asa ii avertizai din timp, dar asta e se vor rezolva problemele. Pa

| InoTkd95 a răspuns:

Eu din cate stiu... trebuie sa trimiti inapoi coletul nedesfacut si sa anunti ca ai trimis mail ca doresti sa renunti la comanda. Sper ca te pot ajuta! succes!