| scump3tea a întrebat:

Ajutttooooooor! Am de ales dintre doi baieti.Vil descriu pe primul:Andrei, 15 ani, brunet, ochi caprui.Cu jumatate de an in urma i-am spus ca il iiubesc, el m-a refuzat, iar cu doua zile in urma a spus ca ii pare foarte rau ca m-a refuzat, si m-a rugat sa ii dau o sansa. Zodia:gemeni. E genul de baiat linistit, nu l-am vazut niciodata sa se certe cu o fata.

Al 2-lea:Vlad, 13 ani, blond, ochi albastri.Il stiu de foarte mult timp, dar cu o luna in urma am devenit prieteni foarte buni, duminica am iesit in parc cu el si am stat pina foarte tirziu, m-a cundus acasa, dar nu s-a intimplat nimic intre noi, am vorbit pe mess. Dar eu simt ca el ma place. El e genul de baiat mai indraznet, putin mai indraznet. Zodia:capricorn.Chiar daca e indraznet, el a spus ca nu poate sa se comporte urit cu o fata.

Deci descrierea mea:Gaby, 13 ani, bruneta, ochi vierzi. Ii plac pe ambii. Mii foarte greu.

Sint scorpion.Genul de fata putin rusinoasa, dar dupa ce cunosc foarte bine o persoana nu ma mai opresc din vorbit.

Funda! Va rog cit mai seriosi.Imi plac baietii romantici si glumeti.
La Andrei imi place ca e linistit.Si baieti linistiti mai greu intilnesti. E romantic.
Vlad imi place ca are ochi albastri, si eu intotdeauna am fost moarta dupa ochi albastri, si e glumet.
Si cum unul e glumet, altul e romantic, unul cu ochi caprui altul cu ochi albastri.
Nu mai pot imi vine sa imi rup parul din cap. Poate va da-ti parerea si voi?

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Vlad daca e glumet si iti place de el si lui de tine si sunteti foarte buni prieteni.E indraznet totdeauna o sa faca el primul pas pe cand Andrei e romantic si linistit si nu o sa ai ce sa vorbesti cu el.happy

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @scump3tea! Cred că cel mai bine să stai de vorbă cu tine însăți și dacă nu ajungi la nici un rezultat să continui să fii prietenă cu amândoi. Prieteniile sunt mai frumoase și mai trainice la 13 ani decât așa zisele relații de iubire care se destramă la fel de repede precum s-au infiripat.
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

| 女明DongRi a răspuns:

Buna. parerea mea este ca mai bine ramai doar prietena cu cei doi. ai doar 13 ani si o viata inainte sa-ti gasesti baiatul potrivit{nu perfect}. Sau macar incearca sa-i cunosti mai bine, tu ii stii doar din ce`a zis fiecare. gandeste`te cum ai arata tu peste 1 luna -2, si cu cine. dar daca ar fi sa aleg eu pentru tine, l`as alege pe andrei, cel de 15 ani, e mai mare si stie cam ce vrea si ai dreptate ca, cu greu gasesti pe cineva romantic, mai ales la varsta asta. cat despre ala de 13 ani, am eu o prietena de 13 ani care s`a combinat cu n`spe de 13 ani si peste o saptamana s`au despartit. astia sunt ma mult la vrajeala. o sa vezi ca asa va fi.happy Bafta.

| Lucinca a răspuns:

Si eu sunt scorpionlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad seamana cu mine big grin numai ca eu sunt varsator.Bafta la alegere!

| BlueXD a răspuns:

In primul rand.o fata nu trebuie sa intrebe un baiat daca vrea sa fie cu ea sau chestii de genul asta pentru ca s-ar putea sa te considere o proasta scuza-mi exprimarea in al doilea rand un baiat trebuie ales cu foarte multa grija pentru ca mai tarziu s-ar putea sa regreti alegerea pe care ai facut-o acum.depinde si ce fel de persoane iti plac tie.mai bine ar fi sa te gandesti inainte sa iei o decizie gresita