| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

am o mare problema.Am de ales dintre 3 baieti.Si nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac.Eu vii descriu iar voi ajutati-ma va rog.Eu acum sint cu un baiat pe nume Andrei, e cu 3 ani mai mare decit mine.Il plac de 2 ani, dar sintem impreuna de 3 luni.Inainte ma atragea mai mult, acum din ce in ce mai putin. Dar oricum tin la el.Eu stiu ca ma iubeste si inca foarte mult si mi-e foarte greu sa aleg tocmai de asta. E brunet, ochi negri, gropite in obraji, dragut. E genul de tip romantic dar doar atunci cind sintem fata in fata, dar cind vb pe telefon sau prin mesaje, parca asa vb cu un simplu amic.
Al doilea baiat, se numeste Alexandru. E mai mare ca mine cu un an.Nu e tare dragut, dar are un suflet foarte bun.La moment sintem prieteni. Dar in fiecare saptamana ma roaga sa fac alegerea, si nu sint sigura daca ma iubeste dar ma place foarte mult.Ma place din februari, si mi-a spus-o pe 14 februarie de ziua Indragostitilor dar atunci il placeam pe Andrei. M-a impresionat bunatatea lui. E blond, cu ochi verzi.Nu e foarte dragut dar nu conteaza asta.
Al 3-lea dar nu cel din urma, il cheama Vlad.Eu cu o luna mai mic ca mine, dar e de o statura cu mine, si nu stiu sintem cei mai buni prieteni, dar de fiecare data cind sint cu el ma atrage ceva.Are ceva atragator si in special ochii lui albastri, demult caut eu un baiat cu ochi albastri.Il plac mult love struck El e genul de baiat amuzant, foarte foarte hazliu si cind sint cu el, si ies in oras ca cei mai buni prieteni ii spun mamei mele ca ma duc pe o ora, dar cind sint cu el nu pot termina vorba si nu vreau acaaaasaa, e foarte interesant cu el. E blond.Si in plus mamele noastre sint cele mai bune prietetene.
Nustiu, sincer nu stiu.
Vreau sa stiu dupa gusturile voastre cine va place mai mult.
funda promit.

Răspuns Câştigător
| Marrriaaa a răspuns:

Honey, cel imi imprewsionant mi se pare Vlad happy
Mi se pare un timp de treaba mai ales daca esti atrasa de el, pe primult l'as elima din start pentru ca nu prea mai simti nimic pentur el. Al 3 pare fascinant happy
Mai ales ca simti cu totul si cu totul ceva special pentru el si mai ales ca ai un avntaj, mamicile happy
si cum spui tu., n'ai mai termina de vorbit cu el. n'ai mai pleca de langa el.
:*
Succes :*

4 răspunsuri:
| Laura1102 a răspuns:

Pei sincer nu conteaza felul in care arata sau il placi a are suflet mare sau ca are ochi frumosi
Ar trebui sa-ti asculti inima si sa-l alegi pe care crezi tu ca iubesti si cu care crezi ca armerge relatia si cu care o sa te vezi impreuna si peste 1 an de exemplu
Doar tu trebuie singura sa-ti dai seama de ceea ce simti si ce vrei de la iubitul tau
Ar trebui sa stai o data sa te gandesti cine te merita cine nu.
Cine te face fericita cine nu
Cu care te simti cel mai bine, cel care te face sa razi, cel care ati ofera cea mai multa atentie.
Sper sa decizi bine
Succes

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Miss draga.sa fiu in locul tau l-as alege pe cel care stiu ca ma iubeste

| ShyKido a răspuns:

Esti cu Andrei, nu? Te iubeste, il iubesti, sunteti impreuna. Ca e ca un amic la telefon si asa mai departe, nu inseamna ca te place mai putin sau ceva. Ii place sa fie totul fata in fata.Sa simta acele lucruri pe care le simte pentru tine si sa ti le faca cunoscute fata in fata, sa traiti sentimentele acela impreuna unii langa altii, nu la telefon sau pe messenger. Cat despre alegere, ti-am mai spus, Andrei. Alexandru, sincera sa fiu. Daca el continua sa iti puna intrebarea in fiecare zi tu sa ii spui: " Daca ma iubesti si tii la mine, asteapta-ma.sau treci peste". Cat despre al 3lea. Nu ai siguranta ca te place si el. Si eu am un prieten foaaarte bun pe care l-am placut dar s-a dovedit ca tot ce-a fost sa fie si este e o buna prietenie. Oricum, mie nu imi plac blonzii, haha. laughing doar in cazul in care sunt draguti si parul e lung. Oricum. Nu ne intreba de aspect. Acolo tu decizi dupa gusturile tale. happy
O funda? big grin.

| SpufyLaur a răspuns:

Pffffff...pai esti deja cu andrei, iti place mult de Vlad, cu alexandru nu prea ar merge ca am citit ca sunteti doar prieteni si tot te intreaba de acel lucru deci cu alexandru nu prea ar merge(scuze daca team deranjat cumva cu aceasta adresare).At gandeste-te care iti place mai mult dintre andrei si Vlad dar am citi si cred ca iti place mai mult de Vlad.