| croissant a întrebat:

Al doilea vaccin a avut loc in acelasi brat pe care l-am facut si pe primul. Iar acum ma doare capul foarte tare si am stare de somnolenta. Se datoreaza din cauza faptului ca am facut vaccinul de 2 ori pe acelasi brat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elennax a răspuns:

Nu, este un efect secundar clasic al vaccinului. Trece intr-o zi sau doua