| alex101 a întrebat:

-Alex-
Salutare

As vrea si eu sa imi las parul lung( cam pana la ceafa).

Am parul cu bucle (ondulat) si as vrea sa stiu daca as putea sa il las lung sa fac ceva frumos cu el( momentan e scurt).

Multumesc pentru timpu acordathappy

3 răspunsuri:
| rrarres a răspuns:

Dupa parerea mea lasa lung o sa iti stea mai bine si tatalui si varului meu le sta bine cu parul lung si il au ondulat.Lasa-l lung e mai frumos asawinking!

| AGGA a răspuns:

Am si eu un prieten care s-a chinuit sa isi creasca parul cam de doi ani insa a avut marele noroc de a adormi intr-o excursie si sa trezit periutabig grinlaughing...eu sincer urasc parul lung la baietibig grin arata asa feminin, insa daca e buclat e o alta poveste, eu zic sa il lasi lung parul lung buclat la baietii arta asa de tarebig grin parerea mea, acum asta depinde si de structura fetei, trasaturi, eu zic sa intrebi pe careva de la couafor sau sa iti modifici o poza in photoshop.happy

| alex101 explică:

Mersi anita.

Cred ca o sa il las, niste fete din clasa mi-au sugerat faza cu parul, dupa ce au aflat ca il am ondulat, ca spuneau ca mi-ar sta foarte bine cu el mai lung ( mie imi trecea de mult prin cap sa mi-l las lung da nu eram sigur de idee) happy