| George_George_1983 a întrebat:

Am 1,48 la varsta de 14 ani mai cresc in inaltime? mama are 1, 56 iar tata 1, 80 nu vreau raspunsuri gen apucate de handbal sau alte sporturii plz

Răspuns Câştigător
| Alixu5Trigga a răspuns:

Ai un tata inalt si o mama mai scunda... Depinde cu care dintre ei semeni. Eu te asigur ca mai ai timp sa cresti happy Seara buna. :*

5 răspunsuri:
| HerrManelig a răspuns:

Da la varsta asta mai cresti in mod natural!

| Alixu5Trigga a răspuns:

Acest lucru difera de la persoana la persoana... Keep calm, cu siguranta vei mai creste avand in vedere ca ai parinti destul de inalti amandoi, ei bine. poate mai putin mama ta happy

Fundita?

| George_George_1983 explică (pentru Alixu5Trigga):

Dar de ce ma dezvolt asa de greu nu vreau sa am o viata cu 1, 60 o sa fiu prea mic macar 1, 76!

| Alixu5Trigga a răspuns (pentru George_George_1983):

Eu am 12 ani si am 1, 74. si consider ca sunt prea inalta. Cei care sunt inalti vor sa fie scunzi iar cei ce sunt scunzi vor sa fie inalti. Poate incerci sa practici vreun sport. Exemplu: Tenis; inot sau basket big grin

| laura_2849 a răspuns:

Probabil te dezvolti mai greu, nu te ingrijora, este normal la unii oameni. happy