| elutzagty a întrebat:

Am 1.62 si 56 de kg sunt grasa?

Răspuns Câştigător
| elNino212 a răspuns:

In principiu chiar nici nu ar trebui sa te gandesti la asta. Desi pentru 1.62, 56 kg sunt numa bune! happy Dar cati ani ai?

| elutzagty explică (pentru elNino212):

13 ani is in a7a

| elNino212 a răspuns (pentru elutzagty):

Ai greutatea ideala pentru inaltimea si varsta ta! happy Deci nu ai de ce sa fi descurajata big grin

9 răspunsuri:
| NoName2105 a răspuns:

Nu esti foarte grasa dar nici slaba.

| KiddaBăă a răspuns:

Ești anorexică.

| nathalie a răspuns:

Nu esti grasa.

| Ariyana a răspuns:

Heyhappy.Nu ii asculta pe ceilalti.Greutatea ta ideala la inaltimea ta ar fi intre 40 si 48, maxim 50 de kg.Deci ar mai trebui sa slabesti.Eu am 1, 67 si am 45 de kg, asa ca...

| maxbaietas a răspuns (pentru Ariyana):

Ariyana saracul prietenul tau care pune mana p tine se taie in oasele tale rolling on the floor

| Ariyana a răspuns (pentru maxbaietas):

Hahahappy. Chiar daca pare foarte putin, sa stii ca depinde si de cum sunt puse kilogramele aleawinking.

| maxbaietas a răspuns (pentru Ariyana):

Nu cred ca ii greutatea perfecta da nu cont lasa k o am eu si pentru tinehee hee