| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

La 1.62 si 47 de kg cum sunt?:-s.sunt grasa?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu zic ca nu. dar uita`te in oglida si spunte`ti u tie daca esti grasa

| Graphee a răspuns:

Eu zic că eşti, foarte bine.
Poţi să faci un test şi aici, şi arată cât de normal. :)
http://www.clicksanatate.ro/indice-masa-corporala/

| Klara a răspuns:

Doamne, esti subnutrita. Bine, nu chiar aschie dar totusi esti foarte slaba. straight face

| Zenithf a răspuns:

Mi se pare ok, intra pe http://www.mypyramid.gov/ si te poti lamuri mai bine.
Dar fi atenta, o persoana poate fi grasa si daca este "trasa printr-un inel", cazul persoanelor sedentare care, chiar daca nu arata in exterior, sunt afectate de aceleasi afectiuni de care sunt afectati obezii si au acelasi risc de boli. Cu alte cuvinte, fa ceva sport sau fi activa ca sa nu intrii in aceasta categorie.

| friday a răspuns:

Nu. Ai metabolismul rapid sau ai tinut o cura? Ca esti destul de slaba.

| NAdrian a răspuns:

Nu esti

| Mustangfurio a răspuns:

Ar trebui sa dai vreo 2 kilograme jos happy Sper ca nu te-ai suparat!