| sica2 a întrebat:

Am 1,80-1,81m si am 15 ani jumate si as vrea sa mai cresc ca de un an n-am mai crescut, tatal meu avea 1, 89-1, 90m si cred ca seman cu el,oare am sansa sa fiu mai inalt? vreau sa imi dati si mie niste exerciti va rog mult de tot, as vrea sa fac inot credeti ca ma va ajuta sa mai cresc, ofer funda pentru un raspuns sincer

Răspuns Câştigător
| Anișoara963 a răspuns:

Somn mult, vitamine, baschet, 1l lapte/zi, hrana consistenta. eu am crescut intr-un an vreo 11cm pe la 15 ani

| sica2 explică (pentru Anișoara963):

Man baga id meu sa vb ownagesedan@yahoo.com sa te intreb niste lucruri legate de cum ma pot inalta

3 răspunsuri:
| Anișoara963 a răspuns:

Basket si sa mananci bine, somn mult si o sa te inalti!

| denisseioana a răspuns:

Baietii cresc pana la 18-21 de ani, deci nu iti face problemee, cu siguranta te vei mai inalta..inca nu esti dezvoltat in totalitate..inotul este un sport foarte bun, care cu siguranta te va ajuta sa iti dezvolti fizicul din toate punctele de vedere. te pup!