| anonim_4396 a întrebat:

Am o inaltime de 1, 80 m si am 15 ani jumate si va rog mult de tot pe voi toti de pe TPU sa imi spuneti o metoda de a mai creste mult,cred ca seman cu tata el avea cam 1, 90m si as vrea sa imi spuneti cum sa cresc mai mult niste exerciti orice, ofer funda si am incredere in voi

6 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Incearca inotu te dezvolta in inaltime atat si in masa musculara.
Tractiuniile te dezvolta in inaltime.
Exercitiile de stretching, cardio si aerobic.
De asemenea, nutritia este foarte importanta trebuie sa consumi alimente cat mai sanatoase deoarece ai nevoie de vitamine, minerale si proteine.

| Astaeparereamea a răspuns:

Fi bland, pina la 20 de ani tot sa depasesti 2 metrii inaltime, vezi tu cand te vei spurca la mandre laughing)))))

| MaicutaMaui a răspuns:

Inotul, te inalta plus ca iti creste masa musculara.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru MaicutaMaui):

te bagi la cateva bazine, eu mai ca m-as baga la bazinul tau putin tongue

| MaicutaMaui a răspuns (pentru Astaeparereamea):

E ocupatbatting eyelashes dar vrei sa fii prietena mea?hee hee

| Astaeparereamea a răspuns (pentru MaicutaMaui):

k, id-ul meu este tud87 rolling on the floor)