| JirebieIoana a întrebat:

Am 12 ani.Pe 30 aprilie ma duc in excursie si merg si cu iubitul meu.Cam ce haine ar trebui sa imi iau la mine pentru a-l impresiona ca sa zic asa?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ai 12 ani zici? Şi cuuuum,tu te gândeşti la cum să te îmbraci în loc să te gândeşti cât de repede să te dezbraci?
Să fim serioşi, eşti o mucioasă, ai iubit şi încerci să îl impresionezi.Da' păpuşile Barbie ce mai fac?

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Vrei sa termini o scoala cu note bune sau nu?
Eu asi spune sa te cumintestiwinking
Pa, pa.

| äπđÿ a răspuns:

Thmne va grabiti toti cu iubirea asta la 12 ani... eu ti-as zice sa te imbraci cum vrei tot acolo ajungi