| Thrgmr25 a întrebat:

Deci am o intrebare ciudata. In aprilie merg intr-o excursie de 2 zile cu clasa.
Faza e ca o sa mergem cu autocarul in fiecare zi pt ca facem turul a mai multe cetati. Si vine si intrebarea. Eu sunt genul de persoana careia îi place sa aiba multe haine deci cam ce haine ar trebui sa imi iau ca sa nu car tot dulapul dupa mine? Si ce acesorii(sunt baiat) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NellieLovett a răspuns:

2-3 tricouri(daca transpiri mult, mai multe)
1-2 bluze
1-2 perechi de pantaloni
1 sapca

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E asa de complicat sa iti alegi singur hainele pentru 2 zile?