| andreyniki a întrebat:

Am 13 ani cum as putea sa fac rost de bani?

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Pui la pariuri sportive... in caz ca lasa si minorii... la mine in oras pui la ce varsta vrei :d

| andreyniki explică (pentru Đϋffγ):

Cam cat pot sa pun?

| Đϋffγ a răspuns (pentru andreyniki):

Pai nu ma pricep :d... fostul meu pr punea
punea vreo 10 - 11 meciuri cu 2 lei si nu stiu cum e cu castigu si cu cotele...

10 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Sti sa desenezi bine? Ai putea sa faci portrete prin parcuri sau daca stii sa canti la vreun instrument cante impreuna cu un alt prieten prin parcuri sau invata sa faci bratatari din ata iar apoi vindele....la varsta ta nu stiu ce altceva poti face.Succes! Funda?

| selysol a răspuns:

esti cam prea mica pentru angajare ofera-te sa ajuti vecinii prin gospodarie pe bani.

| andreyniki explică (pentru selysol):

Tu ai incercat?

| selysol a răspuns (pentru andreyniki):

Da laughing sti cum s-a intamplat la mine? eram intr-o zi cu niste fete afara si a venit o vecina mai batrana de la cumparaturi cu sacosele pline si m-a rugat sa o ajut sa si le duca pana in casa prima data am ezitat deoarece mi-a fost cam lenelaughing dar am mers pana la urma si a zis ca pentru ca am ajutat-o ma plateste si de adunci mi-am facut niste banisorilaughing

| selysol a răspuns:

Mic*

| andreyniki explică:

e vara. cum pot sa fac rost de bani... munca. sa fac un anunt ca, caut munca?

| andreyniki explică:

Mai vreau idei please...

| andreyniki explică:

Stau in Braila, nu neaparat sa ii duc sacosa lu vecina ...si munca mai grea cu program...