| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani, recunosc sunt mic. Anul trecut eram foarte timid, nu prea vorbeam cu multi prieteni. Anul acesta. nu stiu m-am schimbat radical, sunt mai "destins", sunt amuzant, cateodata nesimtit pentru ca spun lucrurilor pe fata, in mai multe feluri, chiar si nebun happy eu unul simt ca aceasta schimbare are si urmari pozitive(viata sociala) dar si negative ( cum ar fi la scoala ). Ce ar trebui sa fac sa fiu atat. linistit sa zic asa dar si destins?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Dacă asta eşti tu nu poţi face nimic să fii altceva.
Totuşi încearcă să ai bun simţ faţă de colegi şi faţă de profesori.

| deeDEE1269 a răspuns:

In legatura cu schimbarea ta acesta este amprenta anturajuluiwinking pai unu cu scoala ce pot sa zic Totu in limita bunului simt nu prea am eu sfaturi despre ce poti face la scoala eu dau pe zi cate 2-3 profi afara laughing

| 3DG a răspuns:

Esti fratele meu geaman.

love struck