| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cel mai prost! Sa va spun de ce. In vacanta de anul trecut inainte sa incep clasa a 9a am devenit foarte bun prieten cu o fata care si ea trecea in clsa a 9a A eu eram B, si cand a inceput scoala cat a tinut sem. 1 am mai vorbit cu ea dar doar pe net nu si in fata,si vorbeam radeam era fumos. Asa ne vedeam in fiecare zi la scoala dar eu nu am bagat-o niciodata in seama, de prost ce eram x( dar nici ea nu m-a bagat, dar normal eu fiind baiat trebuie sa incep primul dar ca prostu nu stiu poate eram timid sa nu stiu de ce dracu, ca imi vine sa ma omor.
Acum am trecut clasa a 10a ( am uitat sa spun ca ma trecut ca frate pe facebook) si m-a si scos de pe fb ca frate, si pun pariu ca din cauza ca nu o bagam in seama. Deci da,sunt cel mai prost din lume. A si acum vad ca are ca frate pe fb pe cel mai bun prieten al meu.
Nu vroiam o relatie cu ea doar sa fim prieteni, ei na ca prost sunt sa nu ma omor? sad Ce sa fac sa vorbesc din nou cu ea, sau se mai poate? Mor crying.

26 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa ii explici ei ceea ce ai scris mai sus.Sunt sigura ca o sa inteleaga.

| OOOLEOOO a răspuns:

Un trandafir, un ''iarta-ma'' si putina incredere.

| Keyko a răspuns:

Poi nu prea se mai poate. Nu ai vorbit cu ea si e ca si cum i-ai spune: Pa si Pusy! nu cred ca ar mai trebui sa te bagi. sau vb cu prietenul tau cel mai bun sa te ajute, sa puna o vorba buna pe langa fata. si da esti cel mai prost.sad

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns:

Cum a mers?winking

Răspuns utilizator avertizat
| AdamJensen a răspuns:

Vorbeste frate cu ea ca nu-i nimica nu trebuie sa fii timid si daca spune ca nu ai bagat-o in seama spune-i ce ai zis mai sus ca nici ea nu te-a bagat in seama.in viata nu trebuie sa fii timid pentru ca poti pierde multe.

| neutrino a răspuns:

Sunt de acord cu tine ca esti un prost. Crezi ca ea e proasta sa accepte un partener prost?

| Keyko a răspuns (pentru neutrino):

Intreab o asta! mie mi s-a parut chiar foarte dragut. eu as accepta daca as fi in locul ei. poti sa accesorizezi intrebarea cu o floare

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns (pentru devil2279):

"Sunt de acord cu tine ca esti un prost. Crezi ca ea e proasta sa accepte un partener prost?"
Spune-i: "Stiu ca sunt prost deoarece am fost timid. Si stiu ca tu nu meriti sa accepti un partener prost asa ca mine deoarece ai merita ceva mai mult. Dar ai putea macar sa ii dai o speranta acestui prst fara creier?" Noua fetelor me plac baietii sentimentali. A si ar cam trebui sa ai o floare. rosie pe care sa o saruti inainte sa i-o dai.*.*.

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns (pentru devil2279):

Da rolling on the floor pentru ca nu toti baietii au curajul sa se umileasca asa in fata unei fete. happywinking Bafta!

| Keyko a răspuns (pentru devil2279):

A si daca nu te superi poti sa imi trimiti un mesaj sau sa scrii un comentariu cu finalul povestii? sunt foarte curioasa cum se va termina. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns (pentru devil2279):

Imi imprumuti si mie ingerul tau pazitor? as avea nevoie de el.

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns (pentru devil2279):

Da sunt. pai ingerul asta da sfaturi bune. al meu nu prea ma ajuta.

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns (pentru devil2279):

De toate subiectele posibile, dar si dragostea. dar nu mult hai zi tu ce ai facut?

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns (pentru devil2279):

Bafta! Si nu uita floarea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! Nu, nu ești prost. Ai fost doar timid, atât. Nu e sfârșit de lume, poți schimba lucrurile. Mergi la ea și vorbește-i. Spune-i că îți pare rău că nu ai vorbit cu ea față în față până acum. Spune-i exact cum te simți. Nu pierzi nimic, încearcă. Baftă!

| PsyhoWoman a răspuns:

BA SE POATE! Daca tu o opresti pe coridorul scolii iti ceri scuze, ea te va ierta! Sunt sigura de asta >big grin

| TzZaCKe a răspuns:

Daca crezi ca merita incearca! Incercarea moarte n-are dar pan la urma o sa te indragostesti de ea.

Răspuns utilizator avertizat