| olguta123 a întrebat:

Am 13 ani si ma intilnesc cu un baiat de 17 ani. Ma alinta foarte tare, imi spune cu diferite dezmerdari(guguni, mikutso, ingeras rautate). Mama mea nu stie despre relatiile noastre.Ne intalnim de 3 saptamini
Azi a fost ziua lui si noi am esit in oras. Ma sarutat ca de obicei pe git... si apoi m-a sarutat pe buze(acesta a fost primul meu sarut).Nu stiea ce sa fac.
E normal sa ma intilnesc cu el?

9 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Nu,nu e normal deoarece el are 17 si tu 13... daca vrei iubit cauta unu de varsta ta sau mai mare, maxim cu 1 an(14)."Iubitul"tau,ca majoritatea baietilor care ai prietene asa micute o sa te F07@ bine, si dupa o sa iti zica "Pa, Pa" stiu destule cazusi si in majoritatea asta era finalul!+ca daca aflta maicata o sa iasa cu "fum"

| olguta123 explică (pentru Fernando9Torres):

El nu-i din baieti de astea si inca nu avut niciodata o relatie sexuala

| mihai69 a răspuns:

Nici nu vreau să-mi imaginez care va fi următoarea ta întrebare pe TPU.
NU! nu e normal. Decât dacă nu vrei să fii următoarea muscă din plasa păianjenului. Și știi ce pățește ea, nu?

| Alcyon a răspuns:

Esti prea mica pentru el. Baietii de varsta lui nu vor decat un singur lucru. Ghici care. N-ai nevoie de asa ceva la varsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea baietilor de varsta lui, de fapt, cam toti, cauta un singur lucru de la o fata. Si sunt sigura ca stii la ce ma refer. Cu fetele de varsta lui nu indrazneste pentru ca, de obicei, fetele ies cu baieti mai mari decat ele si nu sunt la fel de naive.
Dezmierdarile nu inseamna nimic! Fac parte din planul lui de cucerire.
Pun pariu ca peste putin timp, o sa iti propuna sa mergi la el sa vezi un film, dar de fapt nu este niciun film de vizionat laughing, ci vrea ca relatia sa ajunga la urmatorul "nivel", pentru care tu nu esti pregatita.
Da-i papucii pana nu e prea tarziu si mai asteapta vreo 2-3 anihappy. Relatiile timpurii o sa te faca sa suferi. Nu au acelasi farmec precum cele de la 16, 17 ani.
Bafta!

| alkhymeia a răspuns:

Nu, esti mult prea mica, probabil pe asta se si bazeaza el, ca esti mica si naiva... mai bine invata si lasa baietii la varsta asta

| Ani4you a răspuns:

Da e normal sa ai un iubit dar cred ca unul mai apropiat de varsta ta avand in vedere ca tu ai doar 13 ani esti inca o copila, nu ar fi fost mare diferenta de varsta daca tu ai fi avut 18 el 23 asa amandoi ati fi fost maturi.

| olguta123 explică:

El este deosebit nu ca toti baieatii, si apropo nu vria de la mine ceva chestii. Cu mine este foarte atent si grijuliu

| Fernando9Torres a răspuns (pentru olguta123):

Tot nu e normal, si crede-ma am mai multa experientad de viata, acuma tu faci ce vrei eu ti-am zis doar.