| tudor1104 a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa imi schimb telefonul. Acum am un Samsung Galaxy Y, si nu stiu daca sa imi iau un iPhone3GS(sau 4) sau un Samsung Galaxy S Advanced...Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Lav999 a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi iPhone 4 chiar daca e mai vechi decât Samsung Galaxy S Advane este mult mai rezistent la socuri si este destul de modern si acum. Samsung Galaxy S Advance e cam de "unica folosință" nu ma înțelege greșit si eu am fost in aceeași situație si am ales iPhone 4 este ff bun. FUNDITA plZ

| tudor1104 explică (pentru Lav999):

Asa ma gandeam si eubatting eyelashes

3 răspunsuri:
| GabrielPC a răspuns:

Samsung Galaxy S Advanced este cea mai buna alegere este mai nou decat iPhone4 daca, chiar vrei iPhone poti sa-ti iei un 4S daca vr Samsung ia-ti S Advanced

| tudor1104 explică (pentru GabrielPC):

Multumesc de sugestie happy