| Avaa01 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu care telefon este mai bun Samsung Galaxy S sau Iphone3GS

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

IPhone 3GS - uita-te si tu aici ce face telefonul asta http://www.orange.ro/iphone/os-3.0.html Ai 300.000 de aplicatii in App Sore pe care le descarci FREE! nu se viruseaza, copy & paste direct pe screen ...mai are putin si iti face si cafeaua dimineata! :D

| abubusd a răspuns:

3gs sau si mai bine 4... daca pretul nu conteaza... Apple e cea mai buna firmabig grin

| NuImiPunNume a răspuns:

Maii, inteligentilor. Samsung Galaxy S ii mai bun. adica are sispem android! are market si poti sa iti iei cate jocuri si aplicatii vrei GRATISS! Are internet de o super viteza! In plus iphon 3gs are camera slaba tongue. cat un telefon de 300 de lei. ce prostie. numi la`si lua nici daca l`asi primi gratis! Mai degraba as lua GAlaxy S. ca``aa l`am probatt ca il are cineva. ii superrr teluu`uu!>:d

| fingerboard a răspuns:

Mai andree tu vorbesti prostii cum sa fie mai bun Samsung galaxy s decat iphone 3gs? nu esti npormala eu am si unu si altu si galaxy su ii praf fata de iphone oh go on

| NuImiPunNume a răspuns (pentru fingerboard):

laughing)), da ai si unul si altul hai ma dace crezi ca is asa de prlaughing), eu am galaxy s si merge su[per fata de iphone 3, iphon 3 ii numai numele de el...laughing

| fingerboard a răspuns (pentru NuImiPunNume):

Nubatting eyelashes eu am iphone 3gs, am avut ca acum am 4s si app galaxy nu era al meu ci a lui fratemeuwinking

| fingerboard a răspuns (pentru fingerboard):

Si 3gs-u il facea de departe pe galaxy rolling on the floor))) si faza cu camera wsm de capu tau rolling on the floor)) face poze ca un aparat foto de 8 megapixeli