| CuppiDoon a întrebat:

Am 13ani. Si imi apar pe fata niste cosuri negre (tin sa mentionez ca sunt baiat). Ma puteti ajuta cu ceva? O crema ceva.

Răspuns Câştigător
| Flavius_9525 a răspuns:

Cumpara-ti Clean &cleaner...

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

O solutie pe baza de alcool sau infuzie de musetel.

| Farcas a răspuns:

Acelea se numesc puncte negre. Du`te la un dermatolog pentru un rezultat mai bun si 100% sigur.Bye

| rey a răspuns:

O alimentatie sanatoasa, o gandire tot mai sanatoasa si suc de lamaie. il lasi cam 2 ore. si esti ok.
tratează cauza nu efectul. şi aia ar fi poluarea şi hormonii.

| CuppiDoon explică:

Am fost la un MEDIC DERMATOLOG si a zis " Ca varsta e de vina, si el nu imi poate face nimic...si a zis sa nu le mai storc".

Dar cel putin ati incercat unul din voi "metodele" astea?

| adrian24 a răspuns:

DERMAFEX, crema, 15g / AYURVEDIC

-Pentru Uz Dermatologic

(Acnee, Cosuri, Puncte Negre, Iritatii Piele, Urticarie!)

-Produs ayurvedic 100% pe baza de plante

-ACTIUNE:
-Eficient in afectiuni dermatologice precum:
-Acnee, cosuri, puncte negre
-Iritatii,
-Alergii
-Decolarari si inflamatii ale pielii
-Leucoderma
-Prurit

-UTILIZARE:
-Se aplica local asupra zonei dorite avand in acelasi timp si rol de mascare. Succes