| Kiduuuu1445 a întrebat:

Am 14 ani, 1.60 inaltime, 47 kg, 86-63-87. E bine? :d. Inca o chestie ciudata laughing. Daca ma imbrac in fusta imi sta foarte bine, dar am impresia ca rad toti de minestraight face. si de aceea nu ma mai imbrac laughing. Ce sa fac?
Aaaa si mama mea nu ma lasa sa ma epilez sad. Cum sa o conving pentru ca eu nu mai pot sa port pantaloni scurti si mi-e foarte cald. big grin

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Epileaza-te fara sa stielaughing. Eu am 14 ani si ma epilez de la 12winking

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Poi intreab-o de ce nu te lasa? Si daca tot nu te lasa spuneoi frumos ca uite eu nu pot sa port o fusta din cauza parului de pe picioare.
Vorbeste cu calm daca tot nu merge epileazate fara sa stiewinking.