| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 78 si 57 de kilograme si mi se pare ca sunt grasa desi toate colegele imi spun ca sunt slaba dar am niste colacei de care as vrea sa scap si am o forma ciudata de la chiloti ca si cand ar fi fost o banda acolo...help!

Răspuns Câştigător
| Lollipop_2029 a răspuns:

La 14 ani 1.78 putin cam inaltuta dar nu-i nimicoh go on si eu sunt inalta si am aceeasi varsta (am 1.72). Sigur la inaltimea asta nu esti grasa absolut deloc! daca spui ca ai colacei, scapi de ei cu abdomene si nemancand de la ora 6 incolo... mie, de exemplu, de obicei cand mi-e foame dupa ora 5-6 beau un ceai si e perfect happy oricum nu-ti fa griji degeaba ca esti grasa, presupun ca multi ar dori sa aiba corpul tauwinking

2 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

La 1,78 57 de kg mi se pare chiar ca esti cam slabalaughing

Daca zici de burta, posibil sa fie din conformatia ta.In orice caz,sa nu tii regim, nu ai nevoie[bine, asta nu inseamna sa mananci numai fast-food si tampeniioh go on].Sa faci niste abdomene zilnic si cu timpul burtica va disparea happy

| cookie_2823 a răspuns:

Pai. esti foarte inalta happy si la inaltimea ta trebuie sa te mentii facand sport zilnic sau sa alergi, bicicleta etc.
Eu am 15 ani si 1, 73 si 62 de kg happy. daca ai greutatea mare nu inseamna ca esti grasa, cu siguranta ai oasele grele.
Sper ca te-am ajutat :*.