| Lila10 a întrebat:

Hey, deci port ocheli de vreo 5-6 ani si acum cand vreau sa imi pun lentile si dau ochelarii jos, ochii imi arata atat de ciudata, adica parca au alta forma si sunt slaba sub ochi (asa mi se pare mie ), e normal sau nu e sa mi se para ca am ochii putin schimbati de forma si sa fiu slaba langa ochi (in jos vreo 2-3 cm) (abia ce am scapat de ochelari)? e doar o iluzie? daca nu e, cum as putea sa scap de ele?

2 răspunsuri:
| Loloooooooooooooooo a răspuns:

Asa ai tu impresia stiu ce zici si eu am purtat ochelari 2 ani juamte si tot asa mi-se parea si mie dupa ce i-am dat jos deci stai linistita happy

| Lila10 explică (pentru Loloooooooooooooooo):

Apropo, nu e doar impresia mea...