| fgmijpb a întrebat:

Am 14 ani fara o luna. Am observat ca colegii mei se inalta mai mult decat mine si li se ingroasa vocea, iar mie nu. Vocea mi s-a ingrosat putin, am foarte putin par la subrat, am cateva cosuri, dar nu am prea crescut in ultima vreme. Când voi intra la pubertate?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Distreaza-te si bucura-te de copilarie cat mai ai timp, nu te grabi sa devii adult ca oricum acel timp va veni negresit si atunci vei ofta dupa anii astia! Crede-ma, sunt adult, stiu ce vorbesc! Ce n-as da sa facem schimb macar pentru 1 zi... sad Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mai rahit-. Pardon... asa e felul tau, bucura-te. Nu conteaza.