| RazvanGha a întrebat:

Am 14 ani, fumez de aproximativ 2 saptamani si am o stare de ameteala si moleseala dupa ce termin tigarea.
Mentionez ca trag in piept si scot tot fumul afara! Dupa cat timp o sa imi treaca aceasta stare? Dau funda,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti treaca doare daca te lasi de fumat
Esti foarte mic, plamanii sunt in curs de dezvoltare iar tu nu le permite sa se dezvolte.Iti consumi sanatatea si banii pe care ii poti cheltui pe ceva folositor. E neintelept ceea ce faci.
Ai incercat si nu te simti bine, acum lasate!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti treaca atunci cand organismul tau se va obisnui cu otrava... momentan incearca sa iti atraga atentia

| Gonrax a răspuns:

Asta e semn ca ar trebui sa te lasi de fumat. straight face