| Danutza_8092 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce inseamna daca m-am sarutat cu un baiat care imi place mult. dar lui nu ii place de mine. dar asa am visat.straight face
Deci ce inseamna?
funditalove struck

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Prin acest vis, iti poti da seama atat tu, cat si noi ca iti place de acel baiat. NU stiu ce poate insemna, dar un lucru este sigur, iti poti modela cum vrei tu propriile vise, deci... :->

10 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga mea daca lui nu-i placea nu statea ( nu cred eu ca tu l-ai sechestrat si pe urma l-ai sarutat - deci a stat de buna voie - asta inseamna ca i-a placut atunci dar poate nu-i mai place acum) Ce sa insemne a fost ceva frumos ti-ai indeplinit visul este totul ok

| SongElena a răspuns:

E posibil ca visul asta sa devina realitate si poate cel baiat o sa inceapa sa te placa

| Cătălina a răspuns:

Iti doresti atat de mult sa se intample si in realitate, dar, cum nu prea se poate ti s-a aratat in vis. Cine stie, pe viitor.

| niku93 a răspuns:

Astia care "citesc vise", spuneti-mi si mie cum sa fac sa visez numerele castigatoare la loto? hai ca va dau si voua 0.5% din castig.

| diana_6879 a răspuns:

Visele nu inseamna nimica . sunt doar sub inconstientul tau sau date de la cel rau . ele chiar nu au nicio semnificatie deci uita de vis si traieste in realitate . multa bafta funditzA?

| StillRuxi a răspuns:

Nu inseamna nimic, poate doar ceea ce iti dorestihappy

| protopopicitorescovici a răspuns:

Pai daca l-ai sarutat tu inseamna ca este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra ta si a familiei tale si daca ai visat ca te-a sarutat inseamna ca iti este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care iti impartaseste sentimentul, nu va trebui sa astepti mult si acea persoana va aparea din nou in viata ta. Fundabig grin

| Danutza_8092 explică:

Pey...acel baiat are 22 de ani.iar eu am doar 12 ani.deci...sa ma lamuritzi mai bine ce inseamna.winking

| Karisma a răspuns:

Danutza multe visuri se implinesc, dar multe nu.Asa ca asteapta-te de la orice.Bafta

| roooxy_5474 a răspuns:

Nu inseamna nimic.te gandesti prea mult la el incat ajungi sa il si visezi.ia si stai linistita.visele de genu nu prea devin realitate sad.ia si fa-ti ordine in ganduri si totu va fi ok:*