| Vlad14idk a întrebat:

Am 14 ani și sunt la pubertate de aceea nu știu multe ce mi se pot întâmpla, de vreo 2 zile am o durere în zona unde se află "ața" De pe penis, pe lângă asta pielea din zona capului penisului este foarte uscată nu știu ce este asta pielea este normală pe restul penisului dar pe cap este foarte uscată, dacă știți despre ce este vorba vă rog să mă ajutați

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Pubertatea la baieti inseamna cresterea parului in zona intima, subrat si pe fata si ingrosarea vocii. Ața te poate durea daca te-ai jucat putin cam mult in ultima vreme cu ea sau igiena incorecta. Acea piele este normal sa fie uscata, capul in sine trebuie sa fie putin umed. Ajuns la aceasta varsta in care sigur esti curios de foarte multe chestii, iti recomand ca in cazul in care vrei sa faci ceva cu o fata, sa folosesti prezervativul pentru a evita o sarcina nedorita si a diferitelor boli cu transmitere sexuala.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cu masturbarea cum stai?