| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si trec in clasa a 8.Toate colegele mele sunt dezvoltate si arata bine si se mandresc ca au sanii asa ca au fundul mare si tot felul de chestii din astea. Dar eu nu sunt asa si cum sa spun...nu imi place cand le aud vorbind asa, dar toata lumea imi spune ca sunt inca mica si ca o sa ma dezvolt mai incolo dar imi doresc sa am si eu un prieten in generala... daca ma intelegeti.

PS:nu vreau sa ii spun mamei cum ma simt sau sa ii zic sa imi cumpere remedii ca sa ma dezvolt mi-e rusine

Răspuns Câştigător
| dyana31 a răspuns:

Nu intra in panica! Nu trebuie sa te ingrijorezi! Nu toate fetele se dezvolta la aceeasi varsta! Un prieten? Poti sa-ti faci un prieten...dar cum toti baietii din ziua de azi se uita la fete, si apreciaza doar aspectul fizic...mai greu! Insa, nu e imposibil sa gasesti un baiat care sa te placa asa cum esti! Si inca ceva! ar fi bine sa vorbesti cu mama ta lasa rusinea de-o parte.Ea te poate sfatuii cel mai bine. Si ea e femeie si stie ce e cel mai bine pentru fiica ei happy!
Sper ca am putut sa-ti fiu de ajutor!