| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa imi fac pierce in buric. Stiu ca e prea repede chatterbox dar am motivele mele. Am. din nastere. un semn inantrul buricului care nu prea-mi place cum se vede. Pirsul nu are nici o treaba cu semnul. m-am interesat happy.
Deci. daca il fac la o amica. si il face cu acul. doare tare? Si cum se respecta igiena? Mentionez ca ea a mai facut diferite pirsuri si se pricepe chiar daca il face cu acul happy.

Răspuns Câştigător
| mrsALittleLight a răspuns:

Vreau sa iti spun ca tias recomanda asta sa te duci la o prietena caci te poti infecta de multe boli cel mai normal du-te la cineva(doctor) e mai de nedejde, vreau sa iti spun ca si eu am multe semne din nastere chiar unul la frunte si incerc sa il acopar...in plus tu ai noroc, si cine o sa se uite la buricul tau? in plus poti sa spui ca asa e buricul tau asta eu zic te-ar face mai speciala daca cine iti va spune ceva tu vei sti ca nu esti ca celelalte si da doare foarte tare; cit despre igiena nu trebuie sa te scarpini sa pui miina si sa te speli doar sa stergi buricul cit de des poti cu spirt.Bafta!

2 răspunsuri:
| Raainbow a răspuns:

Nu e vorba de e prea repede sau nu dar tu risti sa ai cancer! stiu niste pers care shiau facut si acum au probleme cu sanatatea! eu te sfatui sa nu iti faci!

| mrsALittleLight a răspuns:

Vreau sa iti spun ca tias recomanda asta sa te duci la o prietena caci te poti infecta de multe boli cel mai normal du-te la cineva(doctor) e mai de nedejde, vreau sa iti spun ca si eu am multe semne din nastere chiar unul la frunte si incerc sa il acopar...in plus tu ai noroc, si cine o sa se uite la buricul tau? in plus poti sa spui ca asa e buricul tau asta eu zic te-ar face mai speciala daca cine iti va spune ceva tu vei sti ca nu esti ca celelalte si da doare foarte tare; cit despre igiena nu trebuie sa te scarpini sa pui miina si sa te speli doar sa stergi buricul cit de des poti cu spirtBafta!