| AndradaElisa a întrebat:

Am 15 ani, 1, 58 si 56 de kg. Cate kilograme ar trebui sa am?
P.S. -Vreau sa slabesc

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pentru slabire, seminte de qinoua cu lamaie si miere de albine. Legat de greutate, este bine. Conteaza sa faci miscare multasa ai un corp modelat, lucrat!

| RAY a răspuns (pentru baru):

100 de grame de miere are 325 de calori, cum poti recomanda asa ceva?

| RAY a răspuns (pentru baru):

Esti ok

| ambicio a răspuns:

Ar trebui să ai aproximativ 50 kg

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Eu am 15 ani, înăltimea cam tot ca a ta, 1.56-157,dar am 43-44 kg.Ar trebui sa ajungi macar la 49-50 kg, cam asa.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Eu consider ca ar trebui sa slbesti cu cateva kg(nu cu multe)fa exercitii fizice pentru slabit, alearga, bea 2 l de apa pe zi, maninca sanatos, fa plimbari cu bicicleta si totul o sa fie bine

| nothinginteresting a răspuns:

Eu consider că ești bine.