| andreeatarantus a întrebat:

Cate kilograme ar trebui sa slabesc daca vreau sa arat ca un model? Am 1.80m si 60.5 kg. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Parerea mea personala este ca arati bine asa. dar in vederea specialistilor ar trebui sa ai 55 sau chiar 50 acum depinde si ce forme ai, masura exacta. la sani trebuie sa ai max 90, la mijloc max 60 iar la coapse max 90

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Cât să ai 90-60-90, dar mie mi se pare anormal să fi aşa slabă! laughing

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Pai ar cam trebui sa slabesti 5 kg...

| Sophie02 a răspuns:

Nu prea conteaza kilogramele, ci masurile (90-60-90).Dace le ai pe astea, e in regula happy.Dar oricum, designerii si-au mai "deschis ochii"(metaforic) si unii din ei au aparut pe podium cu niste modele care nu sunt super skinny, ci marime normala pentru ca nu toate femeile s-au nascut sa fie asa slabe ca modelele.

| Ciocolacious a răspuns:

Trebuie sa vorbim :d
ma adaugi te rog pe fb? https://www.facebook.com/alllll.e1
( vorbim pe chat :) )