| alinkkkk a întrebat:

Am 15 ani,am iubita,parinti,frati si o mare nevoie de bani. Vreau ca de acest Craciun sa fac cadouri frumoase,am doua intrebari ce fel de cadouri? Si am strans o suma de bani, dar mai am nevoie, ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Eu zic daca doresti sa le faci cadouri la toti, nu conteaza ce le cumperi te poti incadra in bugetul tau de bani cu siguranta dar cumparale la toti cite ceva sa le aminteasca de tine sa isi aminteasca mereu cu drag de tine...multa bafta

| sofstatics a răspuns:

Iubita - Poza in rama cu tine si ea, sau un glob personalizat sau o pereche de cercei frumosi pusi intr-o cutiuta la fel de frumoasa.
Parinti - Mamei - Un parfum, o esarfa. Tatei - O cravata sau tot un parfum.
Fratilor - Frate mic - O masinuta.; Frate mare - Un parfum (nu am alte idei); Sora mica - papusa, sau o bluza sau ceva dragut si ROZ; Sora mare - Esarfa, Cercei, lantisor.