| sasha898 a întrebat:

Eu am 17 ani si inca nu am fost la o intilnire desi am avut ocazii,dar sunt cam rusinos si ma tem sa nu ma pierd si sa incep sa bilbii, acum vorbesc cu o fata foarte draguta si as vrea sa-i propun intilnire dar ma tem sa nu o dau in bara, cum ar trebuie sa ma comport si ce ar trebui sa vorbesc, e ok daca o sarut la prima intilnire?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este bine sa o saruti inainte de prima intalnire, altfel exista marele risc sa va intalniti degeaba!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu trebuie sarut de la prima intalnire

| soloangel01 a răspuns:

Man...daca mergi la o intalnire trebuie sa fii deschis, o sa isi dea seama ca ''nu vorbesti tu''.Relaxeaza-te...si in ziua de azi nu mi-as putea imagina o intalnire, sunt mai mic ca tine.Eu as scoate-o la o prajitura sau ceva si m-as plimba prin parc cu ea.

| Georgian_Georgian_1996 a răspuns:

Frate intreab-o daca vr sa iesiti la un suc... si poate te saruta ea