| Alllinnaaa a întrebat:

Am 15 ani. De cateva zile nu mai pot manca, nu am pofta de mancare si atunci cand mananc am tendinta sa vars sau uneori se intampla asta. Mi-a venit ciclu` dar m-a tinut mai putin ca de obicei, si in prima zi am avut dureri groaznice. V-ati mai confruntat cu problema asta? Oare ce poate fi, ce pot avea? Multumesc pentru raspunsuri!

2 răspunsuri:
| lolytagirl a răspuns:

Si mie mi se intampla asta d vreo 6ani.Stai linistita in pr zi asa se intampla.Dar daca te temi du-te la un medic big grin

| zypereminem a răspuns:

Du-te la doctorlaughing asta e sfat laughing