| Teodoralex124 a întrebat:

Am 15 ani impliniti azi si sunt nascut la 7 luni am 1, 61m si 44kg oare mai cresc? Prietenii rad de mine

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai timp să creşti şi să te dezvolţi.
Sunt băieţi care stagnează în creştere până la 18 ani iar după aceea se dezvoltă dintr-o dată.
Cunosc personal astfel de băieţi.

| Michaeel a răspuns:

Da! Vei mai creste. În special dacă vei practica un sport. Am jucat volei și baschet iar pentru mine cel puțin m-au ajutat sa ma înalt destul de mult. Nu au de ce sa rada prietenii tai de tine, mai ales de înălțime care e un lucru foarte nesemnificativ.

| Anonima163333 a răspuns:

Ești scund, dar vei mai creste, deși nu vei fi niciodată un băiat înalt.
La kg, stai OK, dar 3 kg în plus nu ti-ar sta rău.