| Cosmo636 a întrebat:

Am 15 ani, pot cumpără țigară electronică cu sau fără lichid?

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Stai cuminte o sa faci cancerigene de la rahaturile alea.

| Cosmo636 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Prefer să iau un vape cu lichid fără nicotină decât să continui să fumez țigări.

| anonimadinAlba a răspuns:

Online poti 100%. Cand aveam 15 ani si mi s-a pus pata ca vreau vape m-am dus prima data in mall acolo unde se vand si nu a vrut sa imi dea deoarece eram minora, asa ca am facut comanda pe eMAG cu ridicare din easybox (asta ar fi o varianta f buna daca nu vrei sa afle ai tai de vape)