| ioneldan a întrebat:

AM 15 ANI SI 1.75. mai pot creste pana la 1.83? ce sanse mi-ati da. funda

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Şanse foarte mari cu condiţia să faci sport:înot, volei, baschet sau cel puţin tracţiuni.Baftă,crăciun Fericit!

| alessia5158 a răspuns:

Si da, si nu!--- totul depinde de gene si glandele endocrine.

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca faci sport, da. Baschetul stiu ca este bun pentru asta.

| Deliα a răspuns:

Depinde ce inaltime are tatal tau ca mai inalt ca el nu cresti.

| TheCrisLv20 a răspuns (pentru Deliα):

De ce minti copilul tatal meu are 178 cm 42 ani dar eu 13 ani si 180 cm

| AlexCiobi a răspuns:

Se poate sa ajungi.
dar alessia are dreptate depinde si de glandele endocrine, dar daca ai vrea sa ajungi fa sport(baschet, volei)