| Upz0r3 a întrebat:

Am 15 ani si 1.79 in inaltime nu prea as vrea sa mai cresc in inaltime si genetic nu cred ca se va mai intampla pentru ca sunt deja mai inalt ca parintii mei. Intrebarea mea este: daca ma duc la innot o sa ma inalt mult/putin? daca ar fi dupa mine nu m-as duce dar am o problema cu coloana. big grin

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Stiu ce problema aihappyO am si eu..inotul te va ajuta si in legatura cu coloana, dar te va ajuta sa te dezvolti armonios si, desigur, sa mai cresti si in inaltime.Totusi sa nu iti inchipui ca vei creste foarte mult, dar putin tot vei creste.Numai bine.

| KaTaNa97 a răspuns:

Problema ta se numeste scoleoza..si trebuie sa faci innot pentru a scapa de aceasta problema..si da..la innot vei mai creste putin dar nu mult..mai fa si sala intre timp..ca de la sala nu te inalti..ramai cum estiwinking

| Niki9 a răspuns:

Este posibil sa mai cresti putin avand in vedere ca ai doar 15 ani si o sa faci acest sport.