| Vadavoiu_Carina_Elena_2000 a întrebat:

Am 15 ani si in aprilie voi implini 16. Nu stiu unde sa imi fac ziua sad ma puteti ajuta plzz? Am facut in anii trecuti la bowling, pizza, dar vreau ceva deosebit, sa nu stau la o masa sa mananc sau sa dansez. Ma gandeam sa merg cu niste prieteni cu trenul, dar ai mei nu ne vor lasa singuri, ci trebuie cu un adult... Deci cauti idei pentru ziua de nastere va rog

1 răspuns:
| Daria_Damaris_1986 a răspuns:

Poti sa mergi la un stran, la mall, karaoke, carturile, poti sa chemi niste fete si sa dai petrecere in pijamale
Sper sa alegi ceva ...BAFTA!