| KaMyKaMy01 a întrebat:

Am 15 ani si pana acum menstruatia venea regulat. De ceva timp ma tine o saptamana(atata ma tinea si inainte), iar mentruatia imi vine tot la o saptamana.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un medic, pentru ca el iti va da un raspuns adecvat. Noteaza-ti toate detaliile de genul de cate ori ti-a venit la interval de o saptamana? Se poate sa fi racit. Pot fi mai multe cauze. Oricum organismele sunt diferite si e greu de facut o apreciere corecta. Deci mergi la medic! Totul va fi bine!