| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt baiat. Vin cu o intrebare: dezvirginarea la baieti cum se produce, ce schimbari apar, daca doare, cum doare, curge sange, cat curge, cum e mai bine sa o fac prima data cu prezervativ sau fara? Vreau toaaate detaliile posibile, va rog mult laughing in special de la baietii care au trecut prin aceasta experienta, nu de la fete, ca ele n-au cum sa stie (sau daca au vreun detaliu important... e bine venit!). Multumesc mult!

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uh te temi sa o faci waiting si eu de abia asthee heewinkingwinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am sa incec chiar daca doare

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi o gonesti pe una si nu mai esti virginlaughing. A te dezvirgina inseamna a produce raporturi sexuale cu alta persoanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pritene nu mai sta pe ganduri baga chelu in actiune

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si eu am 15 ani si nu m-a durut nimic acum cateva zile am incecart si eu :X si e super fain nu mai fi speriat ca nu are rost...sau mai simplu nu fa si mori virginlaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai Eu prima oara am facut cu o fata mai mare ca mine.
Sati explic cum se intampla, sa zicem ca tu o bagi si e tare de dai te perete cu ea ee etunci nu simti nimic da "NIMIC" AI INTELES pentru ca e are si nu ai nici o durere dupa ce ai evut contactul sexsual ingepe sa se dezmorteasca. E acumaterebuie sa te intrebi daca de duare? Raspunsul e acesta: dupavrun timp incepe sa te usture, atunci te duci la a baie si te bagi in cada dar apa sa fie temperata stai vreo citeva minute si poti chiar sa te misti oleaca asta daca nu te jeneaza penisu.Acuma ce spun eu aicea nu-i vrajeala este o terapie pntru ca metoda metoda asta se aplica si la persuanele au probleme cu musculatura iar cand stai in apa penisul tau se relaxeaza pentru ca nu-i expus unui efort fizic>>>Eiar asta poti s-o faci in alea "2-3" zile se zice ca te doare dar baia o faci seara chiar cand trebuie sa te culci iar si ata ar trebui sa o faca toti dar uni nu o fac mai ales ca zona este delicata si te poti infecta ca are acea crusta de sange care sa cicatrizat pana ti se vindeca penisu "a si era sa uit evita sa porti chiloti ca e cam naspa "tio zic"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te ba acolo si dai cat poti!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa dezvirginezi si la 8 ani daca vrei

| bacescuadrian a răspuns:

Doar atata spun...foartee dureros.

| Schurrle28 a răspuns:

Am si eu o intrebare? de unde curge sangele ala putin care curge? din acea ata?

Alte răspunsuri
| ..adorsafaclaba.. a răspuns:

Da nu merge sa ma dezvirginez singur?whistling

| Eryk a răspuns:

Fii tare că nu te doare nimic, chiar o saţ placă.winking

| msKExe a răspuns:

Eu as spune la fel ca ceilalti nu te doare nimic omule poate doar putin si gata ai scapat si daca prinzi ocazia sa nu o lesi pe maine!

| msKExe a răspuns:

Si da ma nu te ambala la prosti prea multe

| florinoprea12 a răspuns:

Salut, sunt in aceiasi situatie, incerc pana si acum am 21 de ani si nu reusesc sa imi pierd virginitatea. ma loveste foarte tare aceasta durere in inima, avand in vedere ca nu am ajuns pana acum in alt sector. eu locuiesc in sector 5 pe geam. cineva are idei... cum as putea sa ating o fata?

Alte răspunsuri
| Hunior a răspuns:

Doare, dar foarte putin, iar de curs sange, nu curge deloc. Durerea dureaza doar cateva secunde si dupa acea vine o senzatie foarte placuta. Succes!

| screbal a răspuns:

Eu am 15 ani si nu stiu, nu mi-e frica sa ma dezvirginez dar mi-e frica ca nu stiu care sunt sansele de a o lasa gravida, adica o pot face cu prezervativ, dar in caz ca o fac cu prezervativ m-ai ma dezvirginez? Sau? Si daca o fac fara, ce anume trebuie sa fac ca sa nu o las insarcinata! Un pic de ajutor va rog, v-as fi recunoscator!

| TeposeL a răspuns:

Doare doar putin. eu am 13 ani si am facut-o si tu ai 15 ani si ti-e frica? Sfatul meu: Da-i bataie ca lu chelu o sa ii placa!

| cristian3000 a răspuns:

Sall am 16 ani si am avut un contanct sexual dar nu m-am dezvirginat... puteti sa imi spuneti cum sa fac
vaa rog frumos...MULTUMESC!