| DeeaNegrea a întrebat:

Am 15 ani si sunt din cj. Ce slujba as putea avea pe perioada de vara?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pe timp de vară ai şanse să împarţi pliante.
Vezi pe Napoca (strada) că e un magazin care caută pentru vară pe cineva să împartă pliante.
Oricum, cumpără ziarul "Piaţa" şi caută cu atenţie.
Pe timp de vară ai ceva şanse dar numai lunile iulie şi august căci din septembrie tu ai şcoală iar în rest slujbele de acest tip sunt ocupate de studenţi care au oricum nevoie mai mare de baniwinking

Succes.

| Evaa a răspuns:

Reprezentant Avon.
Vanzatoare de inghetata.
Imparti pliante.

| brunetteee a răspuns:

Poti cauta si la vreun hotel/bar ceva, de exp ajutor de ospatar sau sa speli vase thinking
succeshee hee