| brokenheart a întrebat:

Am 15 ani si urmeaza sa intru la liceu. Nu cunosc aproape pe nimeni din liceele la care vreau sa merg. Cum pot sa devin >populara?:"

Răspuns Câştigător
| brunetteee a răspuns:

1.iti trebuie incredere in tine, multa de tot
2.intre draguta(fata, super-supla, gingasa...) si sexy(fund, sani, alte chestii) cam trebuie sa alegi sa fi sexy si sa-ti pui in evidenta calitatile
3.Nu-i rau sa te cuplezi cu baieti mai mari
4.Prietenie cu fete din alta clasa
5. un pic de chiul(ca doar, e "cool")
laughing)

5 răspunsuri:
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Cand am inceput sa citesc intrebarea credeam ca vrei sa stii cum sa iti faci prieteni, dar se pare ca nu e asa.
Sa iti zic ce a facut o fata din liceul meu ca sa devina populara? S-a f***t cu mai multi de prin liceu si ce sa vezi? O stie tot liceul. ( nu cred ca vrei sa ajungi ca ea, populara, mai bine stai in banca ta linistita, fa-ti prieteni in care sa poti avea increde si cu care sa iti petreci timpul, nu ai nevoie de mai mult)
Eu ti-am dat un sfat, tu faci cum vrei, e viata ta, dar gandeste-te bine ce vrei sa faci cu ea.
Sa ai o zi buna!

| hai_si_tu a răspuns:

Populara?! (nu-mi place cum suna)...mai degraba cum poti avea cat mai multi amici: - invetzi bine;
- esti deschisa, sociabila;
-esti naturala ( din toate punctele de vedere)
Succes la agatat, amicibatting eyelashes...

| elyssa20 a răspuns:

De acord cu geo si atat...

| Blosssom a răspuns:

Doamne

| Mihaic93 a răspuns:

Esti cam muci...nu in sensul cu aia din nas, adica esti praf, intrebi de parca noi am cunoscut pe cineva din liceele in care am intrat, vrei sa devi populara? vin-o-n prima zi(la deschidere) dezbracata happy