| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani sunt virgina si mi-a venit pentru prima data menstruatia pe 30 iunie iar acum suntem in 9 august si nu mi-a venit... cryingcrying
am fost cu colega-mea intr-un camin de baieti si m-am dus la baie... m-am stropit fix in zona aia. "x" oare de asta s-o fi intamplat ceva? crying va rog raspunde-ti fara misto dau funda...

Răspuns Câştigător
| Mihaela_3187 a răspuns:

De fapt, nu are nimic pentru la inceput se reguleaza timp de 2 ani si poate data viitoare sa-ti vina in februarie! Deci nicio grija! Succes! Bye!

1 răspuns:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Daca te-ai stropit in timp ce aveai pai asta este cauza. Dar daca de o saptamana nu-ti venea si peste o saptamana te-ai stropit nu are nimic. Menstruatia are timpul ei la fiecare om diferit. (cred ca asa o fi. straight face )