| допинг a întrebat:

Va cer ajutorul iar, sper sa cititi nu e cine stie ce.
As vrea din sufletul meu sa rezolv problema cu "transpiratul" sufar de ceva am ceva boala? Deci eu transpir in 2-3 sec. straight face si cand ma joc ceva jocuri frate ud, tastatura si mouse`ul. Si la scoala transpir de toata camasa e uda pe mine. Si cand dau mana cu cineva mi-e rusine... ca sunt transpirat trebuie sa ma sterg de pantaloni sad Va rog ziceti-mi un mod sa nu mai transpir asa de mult. straight face ( in palme e vorba )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

O prietena de-a mea are aceeasi problema, dar nu stiu ce sa zic..Ai fost la medic? Eu nu te pot ajuta decat cu acest sfat! Du-te daca nu ai fost!

| tudorviorel a răspuns:

Eu spun sa consulti medicul de familie.el te va trimite la un medic specialist.

| ?????? explică:

Multumesc pentru sfaturi happy

| Viktor_Mihai_1998 a răspuns:

Aceasta nu este boala.Asa mi se intampla si mie.