| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani. 1, 70 si 48 kg.As vrea sa ma mai ingras... dar cum?

4 răspunsuri:
| RenataG a răspuns:

Mananca mult sau ia vitamina c

| MLSS a răspuns:

Mananca fructe inainte de masa ca sa mananci cu pofta.mananca lamaie si ia vitamina C de la farmacie.:d e bun si pentru sistemul imunitar plus ca ingrasa.:d mananca fainos.thinking chimicaleee:d Succes!:** sper c am ajutatlove struckxx

| marina1253 a răspuns:

Pai cel ma sigur mod de a te ingrasa este sa mananci mancare de tip fast food. dar nu mereu. ca un fel de ''dieta''

| chipsi a răspuns:

Pai metoda clasica abonament la mc