| SeNyS a întrebat:

Am 17 ani(fara o luna), si mi se pare totusi ca nu sunt atat de dezvoltata in comparatie chiar si cu fetele mai mici de 15-16 ani...Adica mi s epare ca sunt cam slaba, sani nu prea am, ma gandesc sa nu fie vreo problema cu mine sau mai am timp sa ma dezvolt mai bine, voi ce spuneti? Multumesc:*!

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Domnisoara, ai rabdare. Incearca sa mananci bine, sa faci sport, sa iesi cu prietenele si cu prietenii. Fereste-te de excese de orice fel. Restul vine.

5 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Stai liniştită, unii dintre noi se dezvoltă mai greu decât alţii. Până la 2o de ani, te tot dezvolţi. Aşa că ai timp încă 3-4 ani.Nu te simţi complexată din cauza asta. kiss SucceS!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la un endocrinolog poate ai vreo problema cu glanda ceva.Nu strica un control

| loooolla a răspuns:

Nu e ceva anormal. Unele dintre noi sunt mai plinute si au sanii imensi. Pot fi persoane de 32 de ani care sa arate ca tine si nu-i nimic rau. Fii mandra de tine, nu te mai gandi la fetele de 15-16 ani. eu am 11 si arat ca una de 14 si ghici ce! sunt mandra de mine!

| matt25 a răspuns:

Mai ai timp sa te dezvolti, stai linistita. :-) In alta ordine de idei, nu sanii fac o femeie, ci creierul si sentimentele. :-)

| alina21 a răspuns:

Ceau nu iti fa griji ai timp sa te dezvolti eu am 22 de ani si arat ca una de 15 si pe deasupra am si un ingeras de fetita ce are 2 aniwinking